SİZİN HİKAYENİZ NE ?

follow  

https://www.tecnologiayservicio.com/usuario/bmchris12/ opzioni binarie apple SİZİN HİKAYENİZ NE ?

diclofenaco 100 mg nombre comercial Geçen yıl Türkiye’ye gelen pazarlama dehası binäre optionen für anfänger Seth Godin’i izleme şansını bulmuştum. Kuşkusuz benim gibi “kötü bir mühendis” için anlattıkları nefes kesici ve ilham verici idi. Rahmetli Arman Kırım’ın meşhur ettiği “ forex trading automated software mor inek” metaforunun da yaratıcısı olan Godin’in zihnimde en çok yer eden cümlesi “ voltaren 65 mg weichkapseln pazarlama hikaye anlatma sanatıdır” olmuştu. Godin’in tespiti ile yetinmeyip, bir adım daha geriye atmak da faydalı olabilir; can you get high on etodolac 400 mg önce bir hikayenizin olması, hikayenizin ne olduğunu sizin anlamanız ve sonra da onu iyi anlatabilmeniz gerekiyor.

coumadin 1mg klonopin  

http://www.oakleysteel.com/purchase-Plendil.html source site ABD Başkanlık Seçimleri

aspirin 500 mg tabletta Benim için ilginç bir tesadüf; oğul Bush’un ikinci kez seçildiği ABD Başkanlık seçimlerindeki gibi, Obama’nın ikinci kez Başkan seçilişini de Paris’den izledim. Yaşanan o kadar büyük sıkıntılara ve dış politikada atılan yanlış adımlara, Irak’da süren savaşa rağmen sekiz yıl önce Bush’un seçilmesi ne kadar büyük sürpriz olduysa, can i buy yasmin over the counter uk çevremde konuştuğum insanlar ve yerel medya için Obama’nın seçilmesi o kadar olağan karşılandı. Salı gecesi geç saatlere kadar televizyon başında seçimlerin tamamlanmasını ve tahminleri farklı TV kanallarından ilgi ile izledim. Beni en çok şaşırtan konu ise sadece Fransızların değil, Avrupa’nın genelinin, hatta dünyanın Obama’nın seçilmesini olağan karşılaması idi. Karşısında aday olan strattera 25 mg Mitt Romney’nin, son sekiz Amerikan başkanının toplam servetinden daha fazla servete sahip olmasına rağmen sadece %14 vergi ödemesi ve çok dillendirilmese de “mormon” olmasının seçim sonuçlarını etkilediğini iddia edenler oldukça fazlaydı. Ancak enter site ABD’nde sandığa giderek oy veren Amerikalıların %60’ı, oy verdikten hemen sonra “ABD’nin en büyük probleminin ekonomi” olduğunu söylerken (en yakın ikinci gündem maddesi %15 ile çok gerilerde sağlık hizmetleri) ve daha da önemlisi, gene aynı go to site seçmenlerin yarısından fazlasının “ekonomik problemleri iki aday arasında en iyi çözebilecek olanın Romney olduğuna” yönelik inancını dile getirirken, Romney’nin seçilememesi hakikaten incelemeye değer bir konu! Konunun sosyokültürel ve politik analizlerini uzmanlarına bırakalım, benim çok basit yorumum “Romney’nin anlattığı bir hikayesi yoktu!”

prescription naprosyn  

enter site Başkan Obama’nın ise inişler çıkışlar, çelişkiler, zorluklar içeren hayat hikayesi “dokunan herkesi içine çekti”. Hatta son dönemeçte Romney’nin en büyük destekçilerinden Donald Trump’ın “ fluoxetine hcl 40 mg gg 5400 Obama ABD’nde doğmadığı için ABD Başkanı olamaz. Bana ABD’nde doğduğuna dair doğum belgesini getirsin, istediği yardım kurumuna beş milyon dolar bağış yapacağım” meydan okuması dahi, beklentinin aksine, Obama’nın sizi sarmalayıp, içine çeken hikayesinin etkisini güçlendirdi.

myambutol 100mg 8mg  

Hayatta hepimizin hikayeleri var; bazisi kisa, bazisi uzun. Bazısı acı ile başlayıp, kahkahalarla devam ediyor; bazısı içinden çıkamadığımız çelişkilerle, ikilemlerle sürüyor. Komedi, dram, melodram, macera, aşk, gözyaşı, acı; farklı tarzlar, farklı duygular, farklı refleksler…. dramamine 50 mg คือ Hepsinin arkasında bir hikaye, bir senaryo var; başrolde herbirimizin oynadığı bu hikayeler, birbirleri ile kesişiyor; bazen roller değişiyor, birbirimizden rol çalıyoruz, veya iyi aktörlerin yaptığı gibi birbirimizin daha iyi performans göstermesi için “yol açıyoruz”. Bütün bu sürecin başladığı nokta ise, “ harga voltaren 25mg suppositories kendi hikayemizin ne olduğunu” iyi anlayabilmek; zira onu oturtamadığınız zaman, ne “oynayabilmek” ne de anlatabilmek mümkün olabiliyor. Hikayelerimizin gidişatını etkileyen de bizleriz aslında; ne kadar, “dünya küçük bir küre”, “herkes bana karşı”,”tek başıma kaldım” desek de Batman’i mi, Robin’i mi, yoksa Joker’i mi oynamaya karar verecek olan bizleriz. Sıklıkla, buy tricorn hat “profesyonel ya da sosyal hayatınızda üstlendiğiniz sorumluluklar” sizin oynayacağını role de tesir ediyor. Ama gene “hayatınızın kontrolünü elinde tutarak”, hangi rolü ve ne şekilde oynamak istediğinize siz karar vereceksiniz.

 

asian ginseng 100 mg Paris’de son gece

Paris seyahatimin son gecesinde genç bir solist ile tanıştım; Fransızların meşhur şansonlarından oluşan kısa bir performansın ardından sohbet etme şansını da buldum. Birkaç sene önce Londra’da, Cats, Chicago gibi ünlü Broadway müzikallerinde rol almış. Chicago müzikalinde çalışırken, bir gece performans öncesi yanına gelen yönetmen, sahnesini biraz daha hızlandırmasını istemiş; müzikalin temposunu yüksek tutmaya çalıştıklarının altını çizmiş. Kız yönetmene karşı çıkmış; “neden” diye, sordum: “Chicago müzikalinde idama mahkum edilip, merdivenlerden idam edilmek üzere çıkan bir kızı oynuyordum” dedi. “ http://www.horsesmad.com/amitriptyline-20-mg-sleep.html İdama giden birisinin koşarak merdivenleri çıkmasını, bekler misin?” diye soruma, soru ile yanıt verdi? Dünyanın en önemli prodüksiyonlarından birisinde küçük de olsa bir rol bulup, Broadway’de sahneye çıkan “genç ve gelecek vaat eden sanatçı, ne rol olursa olsun, yönetmenin istediği ve yorumladığı şekilde oynarım” demediği için beni kendisine hayran bıraktı. Benim için zestril 2.5 mg xanax O’nun bir hikayesi var ve o hikayede oynadığı karaktere kendinden birşeyler vererek, can katıyor. Pekiyi sizin bir hikayeniz var mı ?

 

 

No Comments

Post A Comment